Aktualności

Czy człowiek żyjący z zabijania innych może nagle zmienić profesję i zostać np. aktorem scenicznym? Jeżeli kiedyś się nad tym zastanawialiście, to HBO właśnie przychodzi wam z pomocą i ogłasza datę swojego nowego serialu komediowego, „Barry”, oraz dzieli się trailerem!

Bill Harder („South Park”) wciela się w rolę zabójcy, który przechodzi kryzys egzystencjonalny. Nie znajduje już większego sensu w zabijaniu innych, więc opuszcza swoje miasteczko na środkowym zachodzie USA i przenosi się do Los Angeles. Jego ostatnią robotą ma być zamordowanie młodego aktora. Śledząc swoją ofiarę, Barry trafia do szkoły aktorskiej i jakimś sposobem ma swoje pięć minut na scenie. Ale przeszłość nie daje o sobie tak łatwo zapomnieć i mężczyzna musi pogodzić swoją nową pasję ze starą „pracą”.

Bill Harder

 

W obsadzie, oprócz Billa Hardera, znaleźli się m.in. Henry Winkler („Arrested Development”), Stephen Root („The Man in the High Castle”) czy Sarah Goldberg („Hindsight”). Serial zadebiutuje w Ameryce już 25 marca, ale widzowie w Polsce nie będą czekać na produkcję zbyt długo – premiera w HBO i HBO GO nastąpi już następnego dnia, 26 marca. A oczekiwanie na premierę niech umili wam trailer:

Źródło: TV Line

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Barry

Barry jest byłym żołnierzem piechoty morskiej, który postanawia zmienić swoje życie i spróbować swoich sił w zawodzie płatnego zabójcy. Aby zrealizować swoje pierwsze …