Aktualności

„King of the North” to czwarte i zarazem ostatnie piwo z kolekcji Royal Reserve związane z tematyką popularnego serialu „Game of Thrones”. Przyszła pora napić się z Jonem Snowem.

Brewery Ommegang nawiązał współpracę z HBO Licensing and Retail w związku z produkcją piwa o tematyce „Game of Thrones”. Jego nazwa „King of the North” ściśle wiąże się z postacią Jona Snowa (Kit Harrington) i jest to ostatni alkohol w kolekcji Royal Reserve.

„King of the North” będzie dostępny w Brewery Ommegang i niektórych sklepach detalicznych od 23 listopada 2018 roku. Piwo będzie do kupienia w butelkach o pojemności 750 ml, a sugerowana cena detaliczna za butelkę wynosi 12,99 dolarów. Piwo będzie również prezentowane w ramach pakietu upominkowego, który obejmuje wszystkie cztery piwa z kolekcji Royal Reserve i kolekcjonerską szklankę Game of Thrones, z których wszystkie mają kosztować 24,99 USD.

Jon Snow, Game of Thrones, Kit Harington

Jeff Peters, wiceprezes ds. licencjonowania i sprzedaży detalicznej w HBO, w oświadczeniu powiedział:

Doszliśmy do czwartego i ostatniego piwa z kolekcji Royal Reserve, które uhonoruje Jona Snowa, a beczka piwa wystarczy na długie zimne noce. Spodziewamy się, że to postawi naszych fanów na nogi, by mogli oni wznieść toast za króla Północy!

Źródło: comicbook.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.