Aktualności

Showrunnerka serialu „The Witcher”, Lauren Schmidt Hissrich, poinformowała na swoim twitterze, że prace nad scenariuszem do pilota zostały zakończone.

Hissrich w swoim niedawnym tweecie uprzedziła fanów przygód Geralta z Rivii, że będzie co jakiś czas informować o istotnych wydarzeniach z prac nad adaptacją przygód bohatera wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Słowa dotrzymała, podając do wiadomości, że prace nad scenariuszem pilota serialu zostały ukończone, co znaczy, że pierwszy rozdział historii Geralta został już zatwierdzony.

The Witcher, Wiedźmin, Netflix, serial, Lauren Schmidt Hissrich, twitter, wiedźmin pilot, pierwszy odcinek

 

To był wielki tydzień dla fanów „The Witcher” – napisała. Tweet został dodany wraz z bardzo wymownym zdjęciem, przedstawiającym odbicie konia w kałuży. Zapewne jest to Płotka, wierny koń wiedźmina.

Wszyscy oczekujący serialu powinni być w bardzo dobrym humorze ze względu na tempo produkcji. Czas, jaki upłynął od ogłoszenia przez Netflix podjęcia prac nad adaptacją prozy Sapkowskiego, do momentu, w którym Hissrich poinformowała o zakończeniu prac nad scenariuszem pilota, jest wyjątkowo krótki. Najprawdopodobniej już niedługo fani dostaną bardziej szczegółowe informacje na temat serialu. Poza ogłoszeniem daty premiery, najbardziej wyczekiwaną wiadomością jest rozpoczęcie castingu do głównych ról. 

Źródło: Twitter

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności