Aktualności

W maju zeszłego roku HBO ogłosiło, że pracuje nad spin-offami „Game of Thrones”. Po roku wreszcie coś się w tej sprawie ruszyło i stacja oficjalnie zamówiła odcinek pilotażowy jednej z zapowiadanych produkcji, której akcja będzie działa się na długo przed wydarzeniami z głównej serii.

Projekt ma się skupiać na przejściu z Ery Herosów do mroczniejszych czasów. Nie są znane szczegóły, opis udostępniony przez stację wygląda następująco:

Tylko jedna rzecz jest pewna: od przerażających sekretów, które skrywa historia Westeros, po prawdziwe początki Białych Wędrowców, zamieszkujących na wschód od Starków z legend… To nie jest historia, o której myślimy, że ją znamy.

Pilot bazuje na scenariuszu stworzonym przez Jane Goldman („Kick-Ass”, „Kingsman: The Secret Service”) oraz George’a R.R. Martina. Goldman została również showrunnerką projektu. Producentami wykonawczymi będą Vince Gerardis („Game of Thrones”) oraz Daniel Zelman („Bloodline”).

Game of Thrones, spin-off, pilot, Jane Goldman

Jane Goldman

Projekt to pierwszy ze spin-offów hitowej serii HBO, którego zamówienie wykroczyło poza napisanie scenariusza. Jak wcześniej zapowiadał Casey Bloys, szef stacji, premiera produkcji ze świata Westeros nie nastąpi wcześniej niż rok po zakończeniu emisji „Game of Thrones”.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.


Aktualności