Aktualności

Jak ostatnio pisaliśmy, powstanie kolejny spin-off w uniwersum „The Walking Dead”. Stacja opublikowała pierwszy zwiastun promujący serial, a także tytuł produkcji.

Po wielu mięsiącach oczekiwania w końcu poznaliśmy tytuł, jaki będzie nosić trzecia już produkcja w świecie „The Walking Dead”. 

„The Walking Dead: World Beyond” to serial, przedstawiający świat po apokalipsie zombie, której początki były przedstawione zarówno w „The Walking Dead”, jak i w pierwszym spin-offie serialu - „Fear The Walking Dead”. Aktualnie obie produkcje zrównały się fabularnie oraz czasem akcji, nastąpił także crossover, kiedy to Morgan oraz Dwight wystąpili w spin-offie.

Fabuła serialu skupi się na młodym pokoleniu przetrwańców. Od apokalipsy minęło dziesięć lat, a ludzie próbują podnieść się z kolan i stworzyć normalne życie na nowo.

Bliższa data premiery „The Walking Dead: World Beyond” nie jest jeszcze znana, ale według przedstawionego wyżej zwiastunu zadebiutuje on wiosną 2020.

Źródło: ign.com / AMC

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …