Aktualności

Netflix zaprezentował pierwszy pełny zwiastun swojej nadchodzącej nowości „Lost in Space”.

Serial produkowany przez Netflix jest remakiem serialu z lat 60. o tym samym tytule. Prace trwają już od dłuższego czasu i kiedy większość zainteresowanych powoli zaczynała zapominać o tym projekcie, w sieci pojawił się krótki teaser, niemówiący jednak, czego dokładnie można się spodziewać po produkcie finałowym.

Premiera już 13 kwietnia, więc Netflix na poważnie rozpoczął kampanię promującą.

Trailer robi bardzo duże wrażenie, rozbudzając wyobraźnię nie tylko miłośników oryginalnego serialu, ale także wszystkich fanów science fiction. Wygląda na to, że twórcy postanowili położyć duży nacisk na to, aby nowa wersja „Lost in Space” wzbudziła zachwyt zarówno nad efektami specjalnymi i scenografią, ale także fabułą. W trailerze możemy zobaczyć rodzinę Robinsonów, która wyrusza w przestrzeń kosmiczną w celu kolonizacji odległej planety. Wyprawa zostaje przerwana przez bliżej niewyjaśnioną katastrofę, zmuszając głównych bohaterów do awaryjnego lądowania.

 

Największą innowacją, jaką postanowiono wprowadzić do serialu, jest robot, który w pierwowzorze przybył wraz z rodziną. Trailer pokazuje jednak, że w nowej wersji będzie on tajemniczym przedstawicielem obcej cywilizacji. Z pozostałej części zaprezentowanego materiału możemy wywnioskować, że planeta, na której rozbili się Robinsonowie, jest niestabilna, co nie jest nowym pomysłem: mogliśmy go przecież zobaczyć w filmowej wersji z 1998 roku. Wygląda na to, że serial będzie w dużym stopniu nawiązywać do tej produkcji.

Netflix coraz śmielej sięga po klasyczne seriale, adaptując je na swoje potrzeby. Trailer „Lost in Space” jest naprawdę dobry i obiecuje widowisko najwyższej klasy. Fani gatunku powinni trzymać kciuki, aby nie była to tylko ładnie pomalowana wydmuszka.

W serialu w rolach głównych zobaczymy: Minę Sundwall („#Horror”), Maxa Jenkinsa („Sense8”), Molly Parker („Wormwood”), Parker Posey („Search Party”), Taylor Russel („Falling Skies”), Tobiego Stephensa („Black Sails”) oraz Ignacio Serricchio („Bones”). Produkcją zajęli się: Katherine Collins („Blindspot”), Kari Drake („Limitless”) oraz Zack Estrin („The Whispers”).

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności