Aktualności

W sieci pojawił się pierwszy trailer serialu Ridleya Scotta, „Strange Angel”, opowiadającego prawdziwą historię o pasjonacie rakiet i mrocznym kulcie.

Serial oparty jest na książce autorstwa George’a Pendella pod tym samym tytułem. Główny bohater jest młodym pracownikiem fabryki, którego pasjonują rakiety; akcja rozgrywa się w latach 30., czyli w czasach, gdy niewielu osobom znany był ten temat. W końcu nie tak dawno człowiek oderwał się pierwszy raz od Ziemi, a tymczasem główny bohater myśli o zbudowaniu maszyny, która zabrałaby go na sam Księżyc. Oczywiste staje się, że spotka się z kpinami i pobłażliwym klepaniem po plecach, jednak nie zamierza się tak łatwo poddać. Za dnia zajmuje się swoją pasją, w nocy zaś oddaje się tajemniczym rytuałom.

W rolach głównych zobaczymy: Jacka Reynora („Electric Dreams”), Ruperta Frienda („Homeland”), Dona Donohue („Damnation”), Kurta Ela („Now We're Talking”), Phila Abramsa („Living Biblically”), Lainę Neil („Sickhouse”) oraz Coleen Foy („Code Black”).

Serial został stworzony przez Marka Heymana („Black Swan”). Za produkcję odpowiadają natomiast Ridley Scott („The Terror”), David DiGilio („Crossbones”) oraz David W. Zucker („Jean-Claude Van Johnson”).

Premiera serialu już 14 czerwca.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Strange Angel

Adaptacja książki George'a Pendle'a pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się w latach 40. XX wieku. Jack Parson to niezwykle błyskotliwy pracownik fabryki chemicznej, …


Aktualności