Aktualności

Netflix zaprezentował pierwszy trailer promujący drugi sezon „Glow”, który pojawi się już pod koniec czerwca.

„Glow” pojawił się na platformie Netflix bez większej kampanii reklamowej, ale szybko zdobył uznanie krytyków i widzów. Opowieść o niespełnionych kobietach, które postanawiają w desperacji zostać zawodniczkami wrestlingu, okazał się pięknym (nie tylko wizualnie) podsumowaniem ogromnie popularnych obecnie lat 80. Serial jest pełen kiczowatych strojów, kolorowych fryzur, przekombinowanych makijaży i wyśmienitego poczucia humoru. Fabuła obfituje również w dramaty, co nadaje bohaterkom większą wyrazistość i przykuwa uwagę widza.

W najnowszym trailerze możemy zobaczyć, co czeka dziewczyny w drugim sezonie. Po tym, jak udało im się zdobyć swój wymarzony program telewizyjny z zapasami, nadciągają czarne chmury. Kobiecy wrestling przegrywa z męskim i prawdopodobnie program zostanie skasowany, ale zawodniczki nie zamierzają się poddać i postanawiają zawalczyć o swoje marzenia. Ciąg dalszy konfliktu pomiędzy Ruth i Debbie przynosi widmo rozwodu dla tej drugiej, podczas gdy pierwsza musi poradzić sobie z czymś, co wygląda w trailerze jak próba gwałtu ze strony wpływowego człowieka ze świata telewizji.

Serial powróci już 29 czerwca, będzie go można obejrzeć w całości na platformie Netflix. Drugi sezon liczy 10 odcinków.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

GLOW

Akcja serialu toczy się w latach 80. XX wieku. Początkująca aktorka Ruth, szukając pracy, trafia na casting w miejskiej siłowni. Okazuje się, że praca nie polega …


Aktualności