Aktualności

W sieci pojawił się długo oczekiwany teaser serialu „Mayans M.C.”, który jest spin-offem „Sons of Anarchy”.

Na temat tej produkcji jest głośno już od połowy 2016 roku, kiedy to stacja FX zamówiła pilotażowy odcinek. Po drodze jednak pojawiło się wiele problemów, przede wszystkim z obsadą, przez co całość stała po dużym znakiem zapytania. Ostatecznie na początku tego roku serial dostał zamówienie na cały sezon, co wywołało wielką radość wśród fanów pierwowzoru, „Sons of Anarchy”.

Akcja „Mayans MC” będzie się rozgrywała po wydarzeniach z oryginalnego serialu. Główny bohater, EZ Reyes, należy do gangu motocyklowego działającego na granicy Stanów Zjednoczonych i Meksyku. Młody mężczyzna ma za sobą długą odsiadkę w więzieniu, co nie przeszkadza mu w ponownym wstąpieniu na ścieżkę przestępczości. Przyświeca mu przy tym chęć zemsty na kartelu narkotykowym oraz miłość do pewnej kobiety.

Serial liczyć będzie dziesięć odcinków i zadebiutuje już tej jesieni na stacji FX.

W obsadzie zobaczymy: JD Pardo („East Los High”), Claytona Cardenasa („Snowfall”), Sarah Bogler („Counterpart”), Antonia Jaramillo („Wisdom of the Crowd”) oraz Emilia Riverę („On My Block”). Scenariusz został stworzony przez Elgina James'a („Lowriders”), Kurta Suttera („Sons Of Anarchy”) i Andreę Ciannavei („The Path”).

Źródło: FX

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sons of Anarchy

Tytułowi „Synowie Anarchii” to mężczyźni należący do gangu motocyklowego. Pomimo niestabilnego i dryfującego na granicy prawa życia pragną uchronić swoje miasto …


Aktualności