Aktualności

Platforma Netflix powiększa ilość seriali kręconych w Ameryce Łacińskiej o kolejną produkcję. Za nienazwanym jeszcze kolumbijskim projektem stoją znane nazwiska.

Serial, którego produkcję zapowiedziano na przyszły rok, ma opowiadać historię młodej detektyw i jej partnera. Będą oni zajmować się serią dziwnych morderstw, mających miejsce w amazońskiej dżungli na granicy Brazylii i Kolumbii. Szybko zdadzą sobie sprawę, że dżungla kryje znacznie więcej sekretów – szczególnie gdy trafią na plemię rdzennych mieszkańców, skrywających wielką tajemnicę i gotowych bronić jej za wszelką cenę.

8-odcinkowy serial, kręcony w technologii 4K, ma prezentować różnorodność geograficzną kraju, wspaniałe krajobrazy, jak i stosunki społeczne. Dzieło będzie efektem współpracy Netflixa i studia produkcyjnego Dynamo („Narcos”, „El Chapo”). Scenariusz napisze Carlos Contreras („El Chapo”), a producentem wykonawczym został nominowany do Oscara Ciro Guerra („Embrace of the Serpent, Birds of Passage”). Premierę zaplanowano na 2019 rok.

Diego Ramírez Schrempp – jeden z założycieli studia produkcyjnego Dynamo

 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Narcos

Boss kartelu narkotykowego z Kolumbii, Pablo Escobar, rozpoczyna coraz to intensywniejszy handel kokainą. Staje się celem władz, które za wszelką cenę chcą położyć …