Aktualności

Netflix pokazał zdjęcia promocyjne z szóstego, finałowego sezonu serialu „House of Cards”, w którym główną rolę przejęła Robin Wright.

W zeszłym roku było bardzo głośno o aferze z udziałem Kevina Spaceya, oskarżonego o molestowanie seksualne. Skutkiem tego było jego zwolnienie z roli prezydenta USA w serialu „House of Cards”. Wiele osób wróżyło koniec tej produkcji, uważając, że bez głównego bohatera nie uda się zamknąć historii. Scenarzyści wybrnęli z tego kłopotu i postanowili uśmiercić Franka Underwooda, dając jego żonie szansę na wykazanie się w roli przywódczyni Stanów Zjednoczonych.

House of Cards, Netflix, sezon 6

House of Cards, Netflix, sezon 6
 

Szósty sezon wciąż nie ma potwierdzonej daty premiery, chociaż wiadomo, że ma to nastąpić w tym roku. Na ekranie zobaczymy: Robin Wright („Wonder Woman”), Michaela Kelly’ego („Taboo”), Jayne Atkinson („Madam Secretary”), Borisa McGivera („The Blacklist”), Dereka Cecila („Banshee”), Patricię Clarkson („Broad City”), Campbella Scotta („American Experience”), Constance Zimmer („UnREAL”), Diane Lane („Man of Steel”), Cody'ego Ferna („American Crime Story”) oraz Grega Kinneare'a („Rake”).

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

House of Cards

Zostać politykiem może każdy, ale osiągnąć w tej dziedzinie rzeczy wielkie mogą jedynie ludzie silni i bezwzględni. Posiadanie takiej etykietki jest największym …


Aktualności