Aktualności

Oto pierwsze spojrzenie na brytyjskie „Truth Seekers” – miks komedii i horroru z Simonem Peggiem i Nickiem Frostem w obsadzie.

„Truth Seekers” będzie połączeniem horroru i komedii skupiającym się na grupie badaczy zjawisk paranormalnych, którzy odkrywają sekrety duchów Wielkiej Brytanii, co filmują, by móc się tym podzielić w internecie. Podczas odwiedzania nawiedzonych kościołów, podziemnych bunkrów i opuszczonych szpitali z szeregiem domowych gadżetów wykrywających duchy, ich nadprzyrodzone doświadczenia stają się coraz częstsze, bardziej przerażające, a nawet śmiertelne, gdyż zaczynają oni odkrywać spisek, który może skutkować istnym Armagedonem.

Oprócz Frosta i Pegga, w obsadzie znaleźli się Malcolm McDowell („Mozart in the Jungle”), Samson Kayo („Youngers”), Emma D’Arcy („Wanderlust”), Susan Wokoma („Chewing Gum”), Julian Barratt („Sally4Ever”), Morgana Robinson („The Windsors”), Kevin Eldon („Hot Fuzz”) oraz Kate Nash („GLOW”). 

Truth Seekers
Emma D’Arcy jako Astrid, Nick Frost jako Gus i Samson Kayo w roli Eltona
Truth Seekers
Julian Barratt w roli doktora Petera Toynbee’a 

Scenariusz został stworzony przez Simona Pegga („Shaun of the Dead”), Nicka Frosta („Paul”), Nata Saundersa („Sick Note”) i Jamesa Serafinowicza („Fit”). Zdjęcia do serialu ruszają w tym tygodniu. 

Źródło: uk.movies.yahoo.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.