Aktualności

Podczas niedawnego spotkania twórców i aktorów z serialu „Stranger Things” podano bardzo dużo istotnych informacji dotyczących trzeciego sezonu.

Premiera drugiego sezonu hitowego „Stranger Things” miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu, a widzowie już nie mogą doczekać się kontynuacji. Fenomen serialu osiągnął zasięg globalny, dzięki czemu Netflix może świętować ogromny sukces. 25 marca w Dolby Theater, mieszczącym się w Los Angeles, zebrała się obsada oraz twórcy „Stranger Things”, by wraz z fanami porozmawiać o ich ulubionej produkcji. W momencie trwania spotkania nikt z obsady nie czytał jeszcze scenariusza, więc informacje dotyczące ich przyszłości, podawane przez twórców, były podwójnie ekscytujące, kiedy widownia mogła na żywo obserwować ich reakcje.

Millie Bobby Brown, Eleven, Jedenastka, Stranger Things, Stranger Things sezon 3, Netflix
Millie Bobby Brown, czyli serialowa Eleven, podczas spotkania w Dolby Theater
 

Przed niedzielnym spotkaniem fani wiedzieli tylko tyle, że główni bohaterowie, włącznie ze stworem zwanym Mind Flyer, pojawią się w trzecim sezonie. Akcja serialu toczyć się będzie natomiast rok po wydarzeniach z sezonu drugiego. Wypada na 1985 rok, a jak wielu fanów tamtego okresu dobrze pamięta, jest to data premiery pierwszego filmu kinowego „Back to The Future”, więc zapewne możemy liczyć na liczne easter eggi i nawiązania kulturowe. Twórcy potwierdzili, że film ten będzie miał duży wpływ na serial. Czego więcej dowiedzieliśmy się na niedzielnym spotkaniu?

Mike i Eleven zostaną parą! Nie jest to raczej niespodzianka dla kogokolwiek z widzów, przecież ta dwójka nastolatków już od początku serialu miała się ku sobie. Żadnym zaskoczeniem nie jest połączenie Lucasa i Mad Max, oni również bardzo zbliżyli się w poprzednim sezonie. Shawn Levy, producent wykonawczy, mówi o tym:

Relacja Mike'a i Eleven rośnie w siłę, więc ich więź trwa, podobnie jak w przypadku Lucasa i Mad Max. Jednak to tylko nastolatkowie, więc co romans może znaczyć dla osób na takim etapie życia? Nigdy nie będzie to stały i prosty związek, ale właśnie w tej niestałości jest najwięcej radości.

Levy zdradził również, że ojcowskie zacięcie Steve'a, które tak bardzo spodobało się widzom, ponownie zostanie wykorzystane w trzecim sezonie. Producent dodał:

Natknęliśmy się na kopalnie złota w postaci Steve'a-taty.

Nie podano żadnej konkretnej daty premiery kolejnego sezonu, ale mówi się o pierwszej połowie 2019 roku.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …


Aktualności