Aktualności

Od pewnego czasu wiadomo, że serial grozy „Penny Dreadful” doczeka się swojego spin-offu. Twórcy ujawnili już zarys fabularny i wiadomo, że tym razem akcja zabierze nas do Los Angeles. Jaką rolę w historii będzie odgrywać Natalie Dormer?

Spin-off serialu zatytułowany „Penny Dreadful: City Of Angels” rozgrywać się będzie w Los Angeles pod koniec lat 30. Głównym bohaterem będzie detektyw Tiago Vega (Daniel Zovatto), który wraz z siostrą Josefiną (Jessica Garza) oraz młodszym bratem Mateo (Johnathan Nieves) zmierzy się z nadprzyrodzonymi siłami.

Za produkcję odpowie John Logan, twórca oryginału. Jak ogłosiło Showtime, w spin-offie zobaczymy Natalie Dormer, dobrze znaną z ról m.in w „Game of Thrones” i „Picnic At The Hanging Rock”. Aktorka wcieli się w postać Magdy, która jest demonem, opisywanej jako charyzmatyczna i inteligentna. Jej tajną bronią jest możliwość przybierania dowolnego wyglądu – tym samym będzie potężną przeciwniczką.

game of thrones, natalie dormer,penny dreadful:city of angels, showtime, magda, demon,
Natalie Dormer w „Game of Thrones”

Rozpoczęcie produkcji „Penny Dreadful: City Of Angels” planowane jest jeszcze w tym roku.

Źródło: screenrant

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Penny Dreadful

Londyn, koniec XIX wieku. W mieście zaczyna dochodzić do makabrycznych zbrodni. Podróżnik sir Malcom Murray oraz Vanessa Ives starają się rozwiązać tajemnicę zagadkowych …


Aktualności