Aktualności

Twórca serialu „Peaky Blinders”, Steven Knight, obiecuje, że serial doczeka się jeszcze przynajmniej dwóch kolejnych sezonów.

Pod koniec zeszłego roku widzowie mieli okazję obejrzeć czwarty sezon przygód przestępczego klanu Shelbych, tymczasem na horyzoncie jest już kontynuacja. Jeszcze w tym roku pojawi się sezon piąty i niemal na pewno nie będzie on ostatnim, jaki przyjdzie zobaczyć wszystkim fanom. Steven Knight podsycił nieco nadzieje wszystkich zainteresowanych.

Peaky Blinders, sezon 5, BBC Two
Kadr z serialu „Peaky Blinders”

Knight stwierdził, że w tej chwili toczą się rozmowy na temat powstania szóstego, a nawet i siódmego sezonu „Peaky Blinders”. Dla widzów śledzących na bieżąco tę intrygującą historię jest to świetna wiadomość, ale to nie wszystko, czym zaskoczył twórca. Podobno skontaktowano się z nim w celu omówienia pomysłu na spin-off serialu, jednak w zupełnie innej formie, niż wszyscy się spodziewali. Produkcja jest brana pod uwagę jako... balet.

„Peaky Blinders” jest najchętniej oglądanym serialem dramatycznym, jaki wyprodukowała stacja BBC Two. Czwarty sezon przyciągnął przed ekrany największą jak dotąd liczbę widzów.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Peaky Blinders

Lata 20. XX wieku. Fabuła skupia się na Thomasie Shelbym, liderze powojennego gangu Peaky Blinders, który stara się podnieść swoją pozycję, wykorzystując do tego …


Aktualności


Recenzje