Aktualności

Twórca serialu o gangsterskiej rodzinie, Steven Knight, rzuca nieco światła na to, kiedy zaczną się zdjęcia do kolejnych odcinków „Peaky Blinders”, a stanie się to jeszcze w tym roku. Ponadto wypowiedział się na temat motywów nowej serii oraz czasu trwania całego serialu.

W wywiadzie dla Birmingham Live Knight nie tylko poinformował, że prace nad piątym sezonem ruszą jesienią, ale także zdradził to i owo na temat tego, co czeka fanów w nadchodzącej serii.

Z wypowiedzi twórcy wiemy, że akcja serialu rozgrywać się będzie w latach trzydziestych, a motyw depresji odegra w fabule znaczącą rolę. Oprócz tego poruszony zostanie problem początków faszyzmu.

peaky blinders, tom hardy, alfie
Kadr z serialu

Knight stwierdził także, że chce, by „Peaky Blinders” zamknęli się w siedmiu sezonach. Zapytany o to, jak zakończy się produkcja, odparł, iż w jego głowie tytuł zwieńczy pierwszy atak bombowy II Wojny Światowej. Nie chciał natomiast rzucić światła na to, co dalej z postaciami takimi jak Grace czy Alfie.

„Peaky Blinders” powrócą w 2019 roku.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Peaky Blinders

Lata 20. XX wieku. Fabuła skupia się na Thomasie Shelbym, liderze powojennego gangu Peaky Blinders, który stara się podnieść swoją pozycję, wykorzystując do tego …