Aktualności

Po kilku udanych filmach z uniwersum Marvela, aktor zaczął cieszyć się dużym wzięciem w branży. Aktualnie podpisał umowę z Netflixem na udział w serialu komediowym.

Paul Rudd wcieli się w postać mężczyzny, któremu nienajlepiej powodzi się w życiu. Nie widząc lepszego rozwiązania postanawia udać się na specjalną terapię, mającą pomóc mu w ulepszeniu samego siebie. Niestety, po powrocie do domu okazuje się, że został przez kogoś zastąpiony. Tym kimś jest on sam, tylko w takiej wersji, jaką nasz bohater zawsze chciał być, czyli człowieka sukcesu. Szybko okazuje się, że jego największym wrogiem jest on sam właśnie.

Paul Rudd, Netflix, Living With Yourself, sezon 1
Paul Rudd
 

Serial został zamówiony przez Netflixa już w lutym 2017 roku, ale dopiero teraz podano inormację o angażu Rudda do roli głównej, co więcej okazuje się, że aktor będzie także producentem serialu. Pierwszy sezon liczyć będzie osiem odcinków, a jego premiera nie została jeszcze ustalona.

„Living With Yourself” stworzy Timothy Greenberg („The Daily Show With Jon Stewart”), który będzie pełnić również rolę producenta, razem z Jonathanem Daytonem i Valerie Faris znanymi z „Little Miss Sunshine”, nominowanej do Oscara.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.