Aktualności

Aktor znany z ról w „Manhunt: Unabomber” oraz „Avengers: Infinity War” prowadzi rozmowy w sprawie zagrania księcia Filipa w następnych dwóch sezonach serialu „The Crown”.

Wraz z zakończeniem drugiego sezonu serialu o brytyjskiej rodzinie królewskiej w obsadzie doszło do znaczących zmian. Akcja następnych odcinków  będzie dziać się po znaczącym upływie czasu, z tego też względu do ról przeprowadza się ponowne castingi. Główna rola królowej Elżbiety II zostanie odtworzona przez Olivię Colman, która zastąpiła Claire Foy. W księżniczkę Małgorzatę, graną do tej pory przez Vanessę Kirby, wcieli się natomiast Helena Bonham Carter.

Paul Bettany prowadzi rozmowy dotyczące roli księcia Filipa, którego portretował Matt Smith. Biorąc pod uwagę dotychczasowy przebieg kariery Bettanego, w przypadku angażu możemy spodziewać się bardzo satysfakcjonującej kreacji. Nie będzie to proste po świetnym pokazie Smitha, jednak historia angielskiej władczyni ma jeszcze wiele rozdziałów do opowiedzenia i być może Bettany sprawdzi się w nich nie gorzej niż Smith.

Paul Bettany, Vision, Avengers, The Crown, Netflix, rola, angaż, książę Filip

Paul Bettany jako Vision w cyklu filmów o Avengersach

Netflix na chwilę obecną nie potwierdził jeszcze, że w ogóle powstaną kolejne sezony „The Crown”, ale zaawansowane prace nad ponownymi castingami nie pozostawiają złudzeń. Wciąż czekamy z niecierpliwością na informację o tym, kto zagra księcia Karola, księżną Dianę i Camillę Parker Bowles.

Aktualizacja: 26 stycznia 2018, godzina 02:45

Paul Bettany wycofał się z rozmów na temat roli księcia Filipa w 3 sezonie „The Crown”. Na chwilę obecną nie są znane żadne powody tej decyzji. Wygląda na to, że widzom przyjdzie jeszcze trochę poczekać na informację o tym kto zostanie obsadzony w roli męża królowej Elżbiety II.

Źródło: tvline.com/digitalspy.com/dailymail.co.uk

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crown

Królowa Elżbieta jest symbolem Anglii i autorytetem. Akcja serialu opisującego jej losy rozpoczyna się w roku 1947 – podczas przygotowań do ślubu z księciem Filipem. …


Aktualności