Aktualności

Jeśli stęskniliście się za bohaterami tego zakończonego już serialu, to czeka was miła niespodzianka. Powrócą w jednoodcinkowej historii, pozwalającej na zebranie pieniędzy w szczytnym celu.

„Parks and Recreation” przez wiele lat rozbawiało publiczność, pokazując losy pracowników tytułowego wydziału w miasteczku Pawnee. Pomimo zakończenia serialu w 2015 powróci on ze specjalnym odcinkiem charytatywnym, zbierającym fundusze na rzecz organizacji Feeding America.

Wspomniany odcinek ma skupić się na tym, w jaki sposób Leslie Knope poradzi sobie z czasem społecznego dystansowania się i potrzebą utrzymania kontaktów z przyjaciółmi. Powrócą w nim wszyscy członkowie stałej obsady, czyli: Amy Poehler (Leslie), Rashida Jones (Ann), Aziz Ansari (Tom), Nick Offerman (Ron), Aubrey Plaza (April), Chris Pratt (Andy), Adam Scott (Ben), Rob Lowe (Chris), Jim O’Heir (Jerry) oraz Retta (Donna). Można się też spodziewac kilku dodatkowych występów gościnnych. Całość kręcono z domów aktorów, o czym można dowiedzieć się w zapowiedzi z Amy Poehler. Premiera w nocy z 30 kwietnia na 1 maja.

parks and recreation, nbc, parks and rec
Kadr z serialu

Siedem sezonów serialu udostępniono na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Parks and Recreation

Leslie Knope, optymistyczna, zawsze uśmiechnięta zastępczyni kierownika Działu Parków i Rekreacji, stara się zmienić małe miasteczko w stanie Indiana na lepsze. …