Aktualności

Kojarzycie dr. Bena Warrena z „Grey’s Anatomy”? Porzuca on pracę lekarza i zmienia fartuch na jaskrawy, żółty mundur strażaka. Spin-off znanego serialu nabiera kształtów i obrazów. Oto najważniejsze informacje na temat powstającej dla stacji ABC produkcji.

O serialu jak dotąd niewiele wiadomo, do teraz nie podano nawet do wiadomości oficjalnego tytułu. Wiemy natomiast, że główna akcja spin-offu ma się rozgrywać w remizie strażackiej. Doktor Ben Warren opuszcza szpital Grey Sloan i zostaje strażakiem. Fabuła ma skupić się na pracy, jaką będzie wykonywał i z pewnością będzie to emocjonujący widok. Shonda Rhimes zamierza bowiem ukazać na ekranie równość płci, wprowadzając do „męskiego” zawodu trochę kobiecej siły i charakteru.

W obsadzie znaleźli się Jaina Lee Ortiz („Rosewood”), Grey Damon(„Friday Night Lights”), Miguel Sandoval(„Bad Judge”), Jay Hayden („The Catch”), Barrett Doss(„Iron Fist”), Alberto Frezza („Dead of Summer”) i Okierete Onaodowan (znany z musicalu „Hamilton”)

Na serię będzie składać się dziesięć odcinków z dwugodzinną premierą na czele.

Spin-off „Grey’s Anatomy” będzie mieć swoją amerykańską premierę 22 marca; kolejne odcinki będą emitowane w każdy czwartek na kanale ABC.

[AKTUALIZACJA]

W ostatnich dniach ujawniona została nazwa spin-offu „Grey’s Anatomy”, tytułem nowej serii będzie „Station 19”. 
Produkcja opowiadać będzie o dzielnych strażakach, którzy narażają swoje życie ratując ludzi. Udostępniono też pierwszy teaser nadchodzącego serialu.

  

Źródło: variety, deadline

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Grey's Anatomy

Dramat obyczajowy opowiadający historię Meredith Grey, córki wybitnej lekarki, od początku jej stażu chirurgicznego w szpitalu Seattle Grace. Serial śledzi życie …