Aktualności

Netflix zaprezentował pierwszy oficjalny zwiastun swojej nowej kreskówki „Paradise P.D.” skierowanej do dorosłego odbiorcy.

Kadr z serialu „ParadiseP.D.”
 

Kreskówki dla dorosłych cieszą się ogromnym wzięciem, szczególnie po sukcesie „Rick and Morty” oraz „BoJack Horseman”. Netflix ma w swojej ofercie kilka takich produkcji, ale nie zamierza rezygnować z tworzenia kolejnych. Już 31 sierpnia na ich platformie streamingowej pojawi się „Paradise P.D.”. Głównymi bohaterami tej mocno komediowej i przerysowanej historii są funkcjonariusze policji w małym miasteczku pośrodku niczego. Wszyscy bardzo lubią i cenią swoją pracę, ale nie można być przekonanym co do tego czy aby na pewno się do niej nadają. Gapowaci policjanci nie potrafią poradzić sobie z podstawowymi problemami. Serial będzie starał się krytykować wiele przywar społeczeństwa amerykańskiego, co jest dosyć charakterystyczną cechą tego gatunku.

Swoich głosów użyczają: Dana Snyder („Adventure Time with Finn & Jake”), Kyle Kinane („Those Who Can't”), Sarah Chalke („Nobodies”), Dave Herman („Bob's Burgers”), Tom Kenny („SpongeBob SquarePants”) oraz Cedric Yarbrough („Speechless”). Produkcją zajmuje się Waco O'Guin oraz Roger Black, duet odpowiedzialny za stworzenie „Brickleberry”.

Kadr z serialu „Paradise P.D.”
 
Kadr z serialu „Paradise P.D.”
 

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności