Aktualności

Dyrektor stacji Starz, produkującej „Outlandera” zapewnił, że serial doczeka się jeszcze wielu sezonów.

Na początku grudnia zeszłego roku widzowie mogli zobaczyć finał 3. sezonu „Outlandera”, a już wiadomo, że serial doczeka się również czwartego, piątego, a nawet szóstego sezonu. Chris Albrecht, zapytany o przyszłość serialu potwierdził, że serial doczeka się na pewno jeszcze trzech sezonów, a może nawet i większej ilości. Dodatkowo zdradził kilka szczegółów dotyczących samej produkcji:

Myślę, że naszym największym problemem będzie upewnić się, że nie zabijemy Caitriony i Sama gdzieś po drodze, bardzo ciężko pracują , szczególnie Caitriona, jest niesamowita. Obydwoje są wspaniali i zasługują na pochwały, które otrzymali. Wraz z ogromna liczba fanów serialu na całym świecie oraz z partnerem jakim jest Sony przeprowadziliśmi bardzo produktywne rozmowy na temat przyszłości serialu.

Serial oparty na serii książek Diany Gabaldon, opowiada historię Pielęgniarki Claire Randall, która w tajemniczych okolicznościach przenosi się z 1945 do 1743 roku. Kiedy poślubia dzielnego Szkota, Jamiego Frasera, jej serce zostaje rozdarte między nim a mężem, który pozostał w XX wieku.

Kolejny sezon „Outlandera” pojawi się w drugiej połowie 2018 roku.

 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Outlander

Pielęgniarka Claire Randall w tajemniczych okolicznościach przenosi się z 1945 do 1743 roku. Kiedy poślubia dzielnego Szkota, Jamiego Frasera, jej serce zostaje …