Aktualności

Premiera nowego sezonu serialu „Outlander” zbliża się wielkimi krokami – stacja Starz udostępniła właśnie nowy plakat promujący.

„Outlander” to serial bazujący na książkach autorstwa Diany Gabaldon. Nadchodzący sezon opierać się będzie na czwartej powieści z cyklu – „Drums of Autumn” (polski tytuł „Jesienne werble”). Historia opowiada o Claire, kobiecie z XX wieku, która w skutek przypadkowej podróży w czasie trafia do przeszłości. Tam poznaje Jamiego, Szkota, który później zostaje jej mężem. Po ostatnich wydarzeniach para będzie starała się ułożyć sobie życie w kolonialnej Ameryce. Po drodze napotkają pirata i przemytnika Stephena Bonneta (odgrywanego przez Eda Speleersa).

Nowy plakat prezentuje nam Claire i Jamiego stojących na skraju urwiska. Nad nimi widnieje napis „Staw czoła Nowemu Światu”.

outlander, starz, plakat
Nowy plakat serialu

Premiera 14-odcinkowego czwartego sezonu odbędzie się 5 listopada czasu polskiego. Trzy poprzednie sezony dostępne są na platformie Netflix.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Outlander

Pielęgniarka Claire Randall w tajemniczych okolicznościach przenosi się z 1945 do 1743 roku. Kiedy poślubia dzielnego Szkota, Jamiego Frasera, jej serce zostaje …


Aktualności