Aktualności

Obecnie w Szkocji jest kręcony czwarty sezon serialu „Outlander”, jednakże na tym się nie skończy. Stacja Starz poinformowała, że produkcja doczeka się piątego i szóstego sezonu.

Serial opowiada o Claire Randall – pielęgniarce, która w tajemniczych okolicznościach przenosi się z roku 1945 do roku 1743. Kiedy poślubia dzielnego Szkota, Jamiego Frasera, jej serce zostaje rozdarte między nim a mężem, który pozostał w XX wieku. Podstawą scenariusza są książki Diany Gabaldon. Prawdopodobnie „Outlander” będzie trwał jeszcze dłużej ze względu na powstawanie kolejnych części tego cyklu. 

O potwierdzeniu następnych sezonów poinformował w swoim oświadczeniu Chris Albrecht, przedstawiciel Starz:.

Fani mogą być pewni, że ich ukochana Claire oraz Jamie wrócą w obliczu nowych wyzwań, przeciwników i przygód w sezonie piątym i w szóstym, kiedy zagłębimy się w amerykańską historię i będziemy kontynuować historię Fraserów, kiedy osiedlą się w Nowym Świecie.

Claire Randall, Jamie Fraser, Outlander, sezon 5, sezon 4, sezon 6, Diana Gabaldon
Claire i Jamie z serialu „Outlander”

Według portalu Metacritic sezon trzeci uzyskał ocenę 87/100 od krytyków oraz 7.2/10 od użytkowników, co jest bardzo dobrym wynikiem. Widać, że produkcja nadal trzyma poziom.

W Polsce „Outlander” jest emitowany na kanale AXN White. Premiera czwartego sezonu nastąpi prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Seria piąta i szósta przypuszczalnie zadebiutują kolejno w 2019 i 2020 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Outlander

Pielęgniarka Claire Randall w tajemniczych okolicznościach przenosi się z 1945 do 1743 roku. Kiedy poślubia dzielnego Szkota, Jamiego Frasera, jej serce zostaje …