Aktualności

W nowym sezonie widzowie zostaną przeniesieni do Anglii z czasów panowania Elżbiety I, o czym świadczą stroje z pierwszego promocyjnego zdjęcia.

Diana Bishop (Teresa Palmer) jest niezwykle bystrą i błyskotliwą wykładowczynią historii na Oxfordzie. Kobieta jest również czarownicą, ale robi co może, aby zapomnieć o swoim pochodzeniu. Wszystko zmienia się jednak w dniu, w którym wchodzi w posiadanie tajemniczego manuskryptu. Aby rozwikłać związaną z nim zagadkę, historyczka podejmuje współpracę z enigmatycznym genetykiem, Matthew Clairmontem (Matthew Goode). Szybko okazuje się, że i on skrywa mroczną tajemnicę - jest wampirem. Ich wspólne poszukiwania sprawiają, że kruchy pokój, który od wieków panuje między czarownicami, wampirami, demonami oraz ludźmi zostaje zagrożony.

Pierwsze zdjęcie przedstawia bohaterów na jednej z angielskich ulic, gdzie przenieśli się pod koniec pierwszego sezonu, aby nie wpaść w ręce wrogów. 

Discovery of witches, księga czarownic

W drugim sezonie oprócz wielu powracających postaci pojawią się też nowe, a wcielą się w nie między innymi James Purefoy („The Following), Steven Cree („Outlander), Paul Rhys („Vincent and Theo”) czy Sheila Hancock („Doctor Who”).

Sezon będzie miał 10 odcinków. Data premiery nie jest jeszcze znana. 

Pierwszy sezon dostępny jest na platformie HBO GO. 

źródło: spoiler.tv

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Recenzje