Aktualności

Premiera kolejnego sezonu tego przebojowego hiszpańskiego serialu od Netflixa zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem właśnie udostępniono zwiastun drugiej odsłony produkcji.

Akcja serialu dzieje się w Las Encinas, najlepszej i najbardziej elitarnej szkole w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. W krótce okazuje się, że każdy z bohaterów kryje mroczne sekrety, które mogą przesądzić nawet o czyimś życiu. 

W pierwszym sezonie produkcji mieliśmy okazję zobaczyć, jak zderzenie tych dwóch całkiem odmiennych światów doprowadza do morderstwa. Czy drugi sezon będzie dotyczył wyłącznie ukrywania tragicznej prawdy? A może pomiędzy nastolatkami pojawią się kolejne poważne konflikty?

Drugi sezon pojawi się na platformie Netflix już 6 września.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Elite

Serial opowiada o wydarzenia dziejących się w szkole Las Encinas. Trójka dzieciaków z klasy robotniczej jest przekonana, że za sprawą stypendiów umożliwiających …


Aktualności


Ujawniono plakat 2. sezonu „Elite”!

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich …