Aktualności

Zaledwie przedwczoraj świat dowiedział się o śmierci aktora znanego m.in. z „House of Cards”, a już dzisiaj Marvel Television poinformowało, że pojawi się on w drugim sezonie „Marvel's Luke Cage”. Kogo zagrał?

Okazuje się, że fani aktora będą mieli jeszcze jedną okazję, by zobaczyć go na małym ekranie. Artysta zdążył odtworzyć postać, która będzie powiązana z głównym bohaterem produkcji Marvela. Cathey zagrał Jamesa Lucasa – ojca Luke’a. Studio wydało oświadczenie w tej sprawie:

Wszyscy w Marvel Television są głęboko zasmuceni utratą Rega E. Cathey’a. To był zaszczyt z nim pracować. Z całego serca składamy kondolencje rodzinie i przyjaciołom. W drugim sezonie „Marvel’s Luke Cage” Reg zagrał Jamesa Lucasa, ojca Luke’a. Mieliśmy szczęście, że doświadczyliśmy magii, która była w jego ostatnim wystąpieniu.

Luke Cage, Marvel, Reg E. Cathey, Netflix
Plakat promocyjny serialu Marvela

Serial powstał na podstawie komiksów o tym samym tytule. Opowiada o Luke’u Cage’u, który podczas nieudanego eksperymentu zyskuje niezniszczalną skórę oraz niewyobrażalną siłę. Próbuje wrócić do swojego poprzedniego życia, jednak równocześnie musi walczyć o swoje miasto. Produkcja jest dostępna na platformie Netflix. Premiera drugiego sezonu jeszcze w tym roku.

Reg E. Cathey zyskał sławę dzięki takim serialom jak „Square One”, „The Wire” oraz „House of Cards”. Aktor odszedł 9 lutego – przegrał walkę z rakiem płuc. Miał 59 lat.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Luke Cage

Fabuła serialu oparta jest na serii komiksów o tym samym tytule. Główny bohater Luke Cage posiada niesamowitą siłę oraz niezniszczalną skórę. Zdolności te są efektem …


Aktualności