Aktualności

YouTube Premium wytęża wszystkie siły i wychodzi mu to świetnie, albowiem zwiastun ich nowego serialu, utrzymanego w konwencji science fiction, powala i robi piorunujące wrażenie. Zapoznajmy się z trailerem „Origin”.

Zawieszona gdzieś w przyszłości nowa seria produkcji YouTube przedstawia zaawansowaną technologicznie rasę ludzką, która ma możliwość skolonizowania nowej planety. Jednak dla niektórych podróż okaże się fatalna, ponieważ prawdopodobnie zostaną pozostawieni w kosmosie, bez nadziei na kontakt ze swoją cywilizacją oddaloną od nich o lata świetlne. 

„Origin”  jest serialem ze świetną obsadą. Tom Felton i Natalia Tena są znani szerszej publiczności z „Harry’ego Pottera”, ale w serialu pojawią się również aktorzy tacy jak Sen Mitsuji, Nora Arnezeder, Fraser James, Philipp Christopher, Nina Wadia, Madalyn Horcher, Siobahn Cullen, Adelayo Adedayo czy Wil Coban. Także producenci są znani wśród fanów seriali, ponieważ to osoby odpowiedzialne za „The Crown” oraz „Outlandera”.

Oficjalny opis serialu brzmi następująco:

„Dziesięcioodcinkowy serial w reżyserii Paula W.S. Andersona i producentów „The Crown” oraz „Outlandera” opowiada historię grupy ludzi, którzy zostali porzuceni na statku lecącym do odległej krainy. Teraz, aby przetrwać, muszą współpracować, ale szybko zdają sobie sprawę, że jeden z nich nie jest tym, za kogo się podaje.”

„Origin” można się spodziewać już jesienią 2018 roku na YouTube Premium.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.