Aktualności

Natalia Tena i Tom Felton to dwójka aktorów, którzy dobrze się znają po wspólnej pracy przy serii filmów o Harrym Potterze. Dlaczego wspominamy właśnie o nich? Oboje pojawią się w nadchodzącej produkcji od YouTube Red, noszącej tytuł „Origin”.

Natalia Tena to brytyjska aktorka i piosenkarka, która z pochodzenia jest Hiszpanką. Grała między innymi w czterech częściach „Harry’ego Pottera”, „Game of Thrones”, „You Instead” i „Bel Ami”. Tom Felton ma zaledwie 30 lat i urodził się w Wielkiej Brytanii. Znany jest przede wszystkim z roli Draco Malfoya, jednego z głównych bohaterów filmów o młodym czarodzieju. Pojawił się też w „Rise of the Planet of the Apes”, „The Apparition” i „The Flash”. Obok dwójki wspomnianych aktorów w obsadzie nowego serialu YouTube Red znalazł się także australijski model Sen Mitsuji, znany ze swojej pracy dla japońskich czasopism modowych.

Sen Mitsuji, model, YouTube Red, Origin, serial, angaż, aktor, rola
Sen Mitsuji

10-odcinkowa seria science fiction opowadać będzie o losie obcych sobie ludzi, którzy znaleźli się na pokładzie lecącego na odległą planetę statku kosmicznego. By przeżyć, porzuceni pasażerowie muszą połączyć swoje siły i współpracować, co nie zawsze będzie proste. Z czasem odkrywają, że jeden z ich towarzyszy nie jest tym, za kogo się podawał. Logan (Tom Felton) to wściekły i arogancki młodzieniec, który jest zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale również dla otaczających go osób. Kapitanem statku bardzo szybko zostaje stanowcza i odpowiedzialna Lana (Natalia Tena), a na pozycję lidera wysuwa się mrukowaty Shun (Sen Mitsuji). 

W serialu wystąpią również Nora Arnezeder („Maniac”), Fraser James („Sometimes in April”), Philipp Christopher („Sex and the City”), Madalyn Horcher („Gracepoint”) i Siobhán Cullen („The Limehouse Golem”). Seria została stworzona, napisana i wyprodukowana przez Mike’a Watkinsa. Reżyserem dwóch pierwszych odcinków będzie Paul W.S. Anderson, a producentami wykonawczymi zostali Andy Harries, Rob Bullock, Suzanne Mackie z wytwórni Left Banks oraz Josh Appelbaum, Andre Nemec, Jeff Pinkner i Scott Rosenber z wytwórni Midnight Radio.

Zdjęcia realizowane są obecnie na terenie Afryki Południowej. Premiera „Origin” będzie miała miejsce jeszcze w tym roku wyłącznie na YouTube Red, które na chwilę obecną dostępne jest jedynie w USA, Australii, Nowej Zelandii, Meksyku i Korei.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.