Aktualności

W nadchodzącym sezonie „One Day at a Time” pojawi się postać, której głos widzowie powinni już dobrze kojarzyć. Kto to taki?

„One Day At a Time” to jeden z najbardziej chwalonych seriali komediowych ostatnich lat. Serial bazujący na motywach sitcomu pod tym samym tytułem z lat 70-tych skupia się na losach rodziny kubańskiego pochodzenia. Penelope Alvarez musi sobie poradzić z wychowywaniem dwójki dzieci po powrocie z wojska i rozwodzie z mężem. Na szczęście pomocą służy jej mama – żywiołowa Lydia.

W trzecim sezonie produkcji gościnnie wystąpi znana piosenkarka Gloria Estefan, wcielając się w Mirthę, młodszą siostrę Lydii (odgrywanej przez Ritę Moreno). Postać zapowiadana jest również jako jej arcywróg, a znając temperament seniorki rodu Alvarez, możemy spodziewać się dramtycznego konfliktu między tymi postaciami. Estefan ogłosiła swój występ w poniższym filmiku, zmieniając słowa openingu, który jest również przez nią wykonywany. Nie wiadomo w ilu odcinkach się pojawi.

Nie jest jeszcze znana data premiery trzeciego sezonu, choć prawdopodobnie można spodziewać się jej na początku przyszłego roku.

Źródło: netflixlife.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

One Day at a Time

Fabuła śledzi losy kubańsko-amerykańskiej rodziny. Świeżo rozwiedziona Penelopie Alvarez, która niedawno wróciła z wojska, z pomocą staroświeckiej matki stara się …


Recenzje


Aktualności