Aktualności

Trzeci sezon netflixowej komedii zapowiada się coraz ciekawiej, fanów serialu „Brooklyn Nine-Nine” szczególnie powinna ucieszyć najnowsza informacja castingowa!

„One Day at a Time” to komedia Netflixa, która została bardzo dobrze odebrana zarówno przez widzów, jak i krytyków. Serial bazuje na motywach sitcomu pod tym samym tytułem z lat 70. i skupia się na losach rodziny kubańskiego pochodzenia. Penelope Alvarez musi sobie poradzić z wychowywaniem dwójki dzieci po powrocie z wojska i rozwodzie z mężem. Nie jest sama, bo pomocą służy jej żywiołowa mama Lydia.

W trzecim sezonie „One Day at a Time” gościnnie pojawią się Stephanie Beatriz i Melissa Fumero. Obydwie aktorki znane są ze swoich regularnych ról w serialu komediowym „Brooklyn Nine-Nine”, gdzie wcielają się odpowiednio w Rosę Diaz oraz Amy Santiago. Ich udział w odcinku netflixowego sitcomu został zapowiadziany za pomocą zdjęcia na instagramie Glorii Kellett, będącej jedną z osób odpowiedzialnych za stworzenie serialu:

Stephanie Beatriz, Melissa Fumero, One Day at a Time, Netflix, Brooklyn Nine-Nine

Aktorki odegrają dalsze członkinie rodziny Alvarez, będące kuzynkami Penelope. Pojawią się w tym samym odcinku, w którym w roli gościnnej zobaczymy Glorię Estefan, odtwarzającą Mirthę, młodszą siostrę Lydii. Melissa Fumero wcieli się w Estrellitę, córkę Mirthy, mającą kiedyś dobry kontakt z Penelope, do czasu kłótni ich matek. Stephanie Beatriz zagra Pilar, którą Elena uzna za lesbijkę i będzie chciała jej pomóc w wyznaniu tego reszcie rodziny.

Trzeci sezon „One Day at a Time” prawdopodobnie zadebiutuje na początku przyszłego roku, podobnie jak szósty sezon „Brooklyn Nine-Nine”.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

One Day at a Time

Fabuła śledzi losy kubańsko-amerykańskiej rodziny. Świeżo rozwiedziona Penelopie Alvarez, która niedawno wróciła z wojska, z pomocą staroświeckiej matki stara się …


Recenzje


Aktualności