Aktualności

Niedawno miał premierę drugi sezon sitcomu „One Day at a Time”, a już wiadomo, że fani mogą się spodziewać ciągu dalszego tej historii.

Początkowo trzeci sezon serialu nie był zbyt pewny, dlatego fani produkcji złożyli petycję o jej przywrócenie. Jak widać, to działanie osiągnęło zamierzony efekt, bo już w przyszłym roku „One Day at a Time” pojawi się z kolejnymi odcinkami.

Serial opowiada o samotnej matce i weterance wojennej – Penelope, wychowującej dwójkę dzieci z pomocą swojej matki, Lydii. Produkcja zostało luźno oparta na sitcomie z przełomu lat 70. i 80. XX wieku i porusza takie zagadnienia jak homoseksualizm, rasizm czy imigracja.

One day at a time, netflix, 3 sezon, justina machado, rita moreno, todd grinnell, stephen toblowsky, isabella gomez, marcel ruiz
Obsada sitcomu „One Day at a Time”

W produkcji po raz kolejny pojawią się: Justina Machado (Penelope Alvarez), Rita Moreno (Lydia Riera), Todd Grinnell (Schneider), Stephen Toblowsky (dr Leslie Berkowitz), Isabella Gomez (Elena Alvarez) oraz Marcel Ruiz (Alex Alvarez). Za produkcję nadal będzie odpowiadać Gloria Calderon Kellet razem z Mikiem Roycem. Producentem wykonawczym pozostanie Norman Lear (który jest odpowiedzialny za oryginalną serię). Do produkcji dołączyli również Michael Garcia oraz Brent Miller.

Drugi sezon serialu został oceniony przez krytyków portalu Metacritic na 88/100 pkt, co daje wynik wyższy niż w przypadku pierwszej serii.

Premiera trzeciego sezonu odbędzie się dopiero w 2019 roku na platformie Netflix. Będzie zawierał 13 odcinków.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

One Day at a Time

Fabuła śledzi losy kubańsko-amerykańskiej rodziny. Świeżo rozwiedziona Penelopie Alvarez, która niedawno wróciła z wojska, z pomocą staroświeckiej matki stara się …


Recenzje