Aktualności

Serial Netflixa „She’s gotta have it”, bazujący na filmie o tym samym tytule, miał premierę 23 listopada i zyskał uznanie widzów. Dlatego pomimo krótkiego czasu, który upłynął od premiery, pojawiła się informacja o rozpoczęciu prac nad drugim sezonem serialu.

Serial opowiada o Noel (DeWanda Wise), która nieubłagalnie zbliża się do trzydziestych urodzin. Kobieta stara się pogodzić pracę i karierę wraz z życiem towarzyskim – co nie jest proste zwłaszcza, jeśli ma się trzech kochanków.

Pierwszy sezon „She’s gotta have it” liczył dziesięć odcinków, każdy po ok. 30 minut. Informacje o powstaniu kolejnej serii podała odtwórczyni głównej roli, DeWanda Wise, na swoim instagramie:

Na razie nie zostały ujawnione żadne informacje dotyczące obsady. Prawdopodobne jest, że ponownie zobaczymy Lyriqa Benta (Jamie Overstreet), Anthony’ego Ramosa (Mars Blackmon) oraz Cleo Anthony’ego (Greer Childs). Data premiery nie jest znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

She's Gotta Have It

Nola nieubłaganie zbliża się do swoich trzydziestych urodzin. Za wszelką cenę stara się pogodzić pracę, karierę i kontakty z przyjaciółmi, wszystko komplikują jednak …