Aktualności

Netflix nie kończy jeszcze z nastoletnimi komediami – podczas gdy „Everything Sucks!” nie miało szczęścia, serial „On My Block” doczeka się drugiego sezonu.

„On My Block” to historia czwórki przyjaciół z kiepskiej dzielnicy Los Angeles, którzy szykują się do rozpoczęcia nauki w liceum. W serialu przeważają młodzi aktorzy, znani dotychczas głównie z ról gościnnych. Występują tam między innymi: Diego Tinoco, Sierra Capri, Jason Genao („The Get Down”), Brett Gray, Jessica Marie Garcia („Liv and Maddie”) i Ronnie Hawk („Stuck in the Middle”). Za produkcję odpowiadają Lauren Iungerich („Awkward.”), Eddie Gonzalez i Jeremy Haft. Zwiastun można obejrzeć poniżej.

Pierwszy sezon, który miał premierę 16 marca, zebrał bardzo dobre opinie, ciesząc się 93% „świeżości” w serwisie Rotten Tomatoes z oceną 7,83/10. Naszą recenzję możecie przeczytać TUTAJ.

Nie jest jeszcze znana data premiery drugiego sezonu.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

On My Block

Zabawna komedia o dorastaniu, opowiadająca o czterech błyskotliwych przyjaciołach, mieszkających w cieszącej się marną sławą południowej części Los Angeles. Uczęszczają …