Aktualności

Platforma Netflix udostępniła oficjalny zwiastun swojej oryginalnej produkcji „Seven Seconds”. Zdradza on fabułę serialu i zadaje widzowi pytanie, na które zdaje się odpowiadać tytuł. Premiera już w lutym.

„Seven Seconds” ma być antologią kryminalną, za której stworzenie odpowiada Veena Sud („The Killing”). W jednej chwili wszystko zmienia się dla rodziny Brentona Butlera – czarnoskórego nastolatka, którego przypadkowo potrącił biały policjant i zostawił na mrozie na śmierć. Wydarzenie to będzie podstawą wybuchu konfliktu na tle rasowym w Jersey City. Próba zatuszowania zbrodni i jej następstwa prowadzą do rozprawy stulecia. Serial skupi się na pokazaniu życia ludzi, a nie tylko wielkich nagłówków związanych z głośną sprawą.

W obsadzie występują między innymi: Regina King („American Crime”), Clare-Hope Ashitey („Doctor Foster”), Russell Hornsby („Grimm”), Beau Knapp („Shots Fired”), Michael Mosely („Ozark”), David Lyons („Revolution"), Raul Castillo („Atypical”) i Zackary Momoh („No Offence”).

Premiera całego sezonu 23 lutego na Netflixie.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Seven Seconds

Historia ma miejsce w społeczeństwie, które wolałoby być zabawiane niż informowane. Gdy nastolatek pochodzenia afroamerykańskiego zostaje ciężko zraniony przez …


Aktualności