Aktualności

Fox i NatGeo zrobili niespodziankę fanom produkcji „Cosmos: A Spacetime Odyssey” – cztery lata po premierze 1. serii ogłoszono bowiem jej kontynuację.

Wydana w 2014 roku seria była swego rodzaju dopełnieniem serialu dokumentalnego „Cosmos” Carla Sagana. Seth MacFarlane, reżyser, aktor i animator, znany z takich produkcji jak „Family Guy” i „Ted”, postanowił połączyć swe siły z astrofizykiem Neilem daGrasse Tysonem. Z pomocą Ann Druyan, współtwórczyni oryginalnej serii i żony Sagana, stworzyli 13-odcinkowy serial naukowy, w którym daGrasse Tyson w przystępny sposób przybliża historię powstania kosmosu i mechanizmy jego działania. Teraz, po czterech latach ciszy, dowiadujemy się, że to nie koniec kosmicznej przygody Tysona – w przygotowaniu jest bowiem ciąg dalszy serialu, którego podtytuł „Possible Worlds” zdradza kierunek, jaki produkcja obierze. 

 „Cosmos: Possible Worlds” ma zadebiutować na wiosnę 2019 r.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Cosmos: A Spacetime Odyssey

Kosmos, to miniserial przedstawiający w innowacyjny sposób tajniki otaczającego nas wszechświata. Autorzy zabierają widzów w oszałamiającą podróż w czasie i przestrzeni, …