Aktualności

Już wkrótce na naszych ekranach ujrzymy nowy serial sieci Syfy oraz USA Network. Obsada „The Purge” poszerzyła się o wielką gwiazdę „The Walking Dead”.

Sabrina Gennarino wcielała się w „The Walking Dead” w Tamielę – ocalałą z wybuchu członkinię wysokiej rangi The Scavengers.

Gennarino zagra u boku takich gwiazd jak Gabriel Chavarria, Lili Simmons, Lee Tergesen, Jessica Garza czy Amanda Warren. Aktorka sportretuje Madelyn.

Za serialem stoją twórcy filmów – w tym producenci wykonawczy Michael Bay, Brad Fuller i Andrew Form oraz Sebastien K. Lemercier z Platinum Dunes. Thomas Kelly również został producentem wykonawczym.

tamiel, the walking dead tamiel, sabrina gennarino
Postać grana przez Gennarino – Tamiel

Czuję się niesamowicie wdzięczna za udział w tej serii telewizyjnej.

Powiedziała Sabrina.

Filmy z serii „The Purge” są ogromnym sukcesem i to zaszczyt być tego częścią wraz z tak niesamowitą obsadą i ekipą.

sabrina gennarino, sabrina gennarino photo, sabrina gennarino zdjęcie
Sabrina Gennarino

Sabrina Gennarino w swoim aktorskim dorobku ma nie tylko „The Walking Dead”. Zagrała u boku Toma Cruise’a w dramacie „Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”, „13 grzechów”, a także wraz z Nicolasem Cage’em w „Czasy ostateczne: Pozostawieni”. Jako scenarzystka i producentka zadebiutowała filmem „After”.

Jej kolejny projekt – „Craftique” – znajduje się w fazie rozwoju. Sabrina Gennarino jest reprezentowana przez Freeze Frame Entertainment.

Serial „The Purge” zadebiutuje 5 września polskiego czasu.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Aktualności