Aktualności

Nowa obsada „The Crown” prezentuje się w iście królewskim stylu na zdjęciach promujących trzeci sezon!

Na najnowszych zdjęciach promocyjnych, wykonanych dla portalu Entertainment Weekly, znaleźli się odtwórcy głównych ról: Olivia Colman, Tobias Menzies, Helena Bonham Carter, Ben Daniels oraz Josh O’Connor. Jak możemy się domyślać, ta wyjątkowa sesja to jedynie przedsmak tego, co czeka nas w trzecej serii. Więcej zdjęć możecie zobaczyć TUTAJ.

Nowy sezon opowie historię panowania Królowej Elżbiety między 1964 a 1977 rokiem, kiedy to między innymi narodził się Książe Edward, a Imperium Brytyjskie przeżywało dalszy rozpad. 

Ze względu na coraz to starszy wiek bohaterów zdecydowano się na zmianę aktorów, tak więc w nadchdzących odcinkach nie zobaczymy już Claire Foy, Matta Smitha czy Vanessy Kirby. Rolę samej Królowej przejęła Olivia Colman („Broadchurch”, „The Favourite”), jej męża, Księcia Filipa zagra Tobias Menzies („Outlander”), a w Księżniczkę Małgorzatę wcieli się Helena Bonham Carter („The King's Speech”). Do obsady dołączyli również Josh O’Connor („The Durrells”) jako Książe Karol, Ben Daniels („The Exorcist”) jako Antony Armstrong-Jones, Erin Doherty („Les Misérables”) w roli Księżniczki Anny, a także Emerald Fennell („Call the Midwife”) jako Camila Parker Bowls.

Olivia Colma, Tobias Menzies, The Crown, Netflix
Helena Bonham Carter, Olivia Colman i Tobias Menzies
Olivia Colma, Helena Bonham Carter, Netflix, The Crown
Helena Bonham Carter i Olivia Colman
Ben Daniels i Helena Bonham Carter
Josh O'Connor, The Crown, Netflix
Josh O’Connor
Olivia Colman
Olivia Colman, Tobas Menzies, The Crown, Netflix
Olivia Colman i Tobias Menzies

Serial spotkał się z bardzo dobrym odbiorem zarówno krytyków, jak i publiczności, którzy kolejno ocenili go na 90% i 95% „świeżości” w serwisie Rotten Tomatoes, co czyni go jedną z najlepiej ocenianych produkcji Netflixa. 

Premiera 17 listopada. 

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crown

Królowa Elżbieta jest symbolem Anglii i autorytetem. Akcja serialu opisującego jej losy rozpoczyna się w roku 1947 – podczas przygotowań do ślubu z księciem Filipem. …


Aktualności