Aktualności

Amazon podał informację na temat obsadzenia głównych ról w nadchodzącej produkcji „Hanna”.

Serial przygotowywany przez Amazona opiera się na filmie z 2011 roku pod tym samym tytułem. Fabuła ma być bardzo podobna, skupiająca się na losach młodej dziewczyny wychowywanej przez ojca w zupełnej dziczy. Odizolowana od świata zewnętrznego, zna jedynie otaczający ją las gdzieś w północnej Polsce, w którym dzięki lekcjom ojca potrafi przeżyć na własna rękę. Posiada niezwykłe umiejętności pozwalające jej unikać tropiącego ją agenta CIA. Dodatkowym problemem, z jakim przyjdzie zmierzyć się głównej bohaterce, będzie próba dowiedzenia się, kim tak naprawdę jest. Scenariusz stworzył David Farr, który napisał go również do filmowego pierwowzoru.

joel kinnaman, Mireille enos, esme creed-miles, amazon, hanna,

Od lewej: Mireille Enos, Joel Kinnaman i Esme Creed-Miles

 

Tytułową Hanne zagra Esme Creed-Miles, dla której jest to pierwsza rola główna w karierze. Wcześniej widzowie mogli ją oglądać w filmie „Dark River”. W obsadzie znalazł się także Joel Kinnaman, znany aktualnie przede wszystkim z roli w „Altered Carbon”, produkcji Netflixa. Serial zbiera bardzo mieszane recenzje, możliwe zatem, że aktor szuka dla siebie nowego miejsca. W nadchodzącej produkcji Amazona zagra ojca głównej bohaterki. Pragnącą pojmać Hannę zdeterminowaną agentkę CIA zagra Mireille Enos, która z Kinnemanem spotkała się już wcześniej na planie, podczas pracy przy serialu „The Killing”.

Producentami serialu zostali JoAnn Alfano („Glitch”), Andrew Woodhead („Marcella”), Marty Adelstein („Prison Break”) oraz Becky Clements („Last Man Standing”).

Zdjęcia do serialu niestety nie będą realizowane w Polsce, ale na Węgrzech, Słowacji oraz w Hiszpanii. Rozpoczęcie prac planowane jest na marzec 2018 roku.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.