Aktualności

Po odniesieniu ogromnego sukcesu serial „The Good Doctor” został bez zastanowienia przedłużony na 2. sezon przez stację ABC. Jednak nie zobaczymy wszystkich członków obsady w kontynuacji medycznej serii.

Dr Alex Park (Will Yun Lee), dr Morgan Reznick (Fiona Gubelmann) i dr Audrey Lim (Christina Chang) to postacie, które nie tylko powrócą w nadchodzącym drugim sezonie, ale także dołączą do regularnej obsady. Park to były policjant, który zupełnie zmienił bieg swojej kariery, stając się lekarzem. Reznick to natomiast arogancka i złośliwa rezydentka, starająca się wszystkim i wszystkimi rządzić. Dobrą wiadomością dla dr. Shauna Murphy’ego (Freddie Highmore) będzie na pewno powrót jego dawnej sąsiadki i zarazem sympatii, Lei (Paige Spara), która opuściła go, wyprowadzając się i rozpoczynając nowe życie w zupełnie innym miejscu. Co skłoni ją do nagłego powrotu?

Paige Spara, Lea, The Good Doctor, serial, obsada, 2 sezon, ABC

Paige Spara jako Lea

Niestety jeden z głównych bohaterów serii, Jared Kalu (Chuku Modu), nie powróci w przyszłym sezonie. Kariera rezydenta chirurgii stanęła pod znakiem zapytania już po ataku na innego lekarza, który molestował jego koleżankę, Claire Browne (Antonia Thomas). Został zwolniony i tylko cudem odzyskał posadę, stosując szantaż. Ku jego zdziwieniu, nie do końca został zaakceptowany przez swoich mentorów, co prawdopodobnie przyczyniło się do zmiany miejsca pracy.

Chuku Modu, The Good Doctor, Jared Kalu, obsada, 2 sezon, serial, ABC

Chuku Modu jako Jared Kalu

„The Good Doctor” opowiada o niezwykle bystrym, młodym chirurgu Shaunie Murphym, który zostaje rezydentem w prestiżowym szpitalu, gdzie pracuje jego bliski, pomagający mu od dziecka znajomy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby chłopak nie był autystykiem, co nie do końca podoba się często nieumiejącym się z nim porozumieć innym lekarzom.

Producentami serialu są Daniel Dae Kim, David Shore („House MD.”), David Kim, Sebastian Lee oraz Lindsay Goffman. Oprócz wyżej wymienionych osób w obsadzie znaleźli się również Nicholas Gonzalez („Resurrection Blvd”), Beau Garrett („Tron: Legacy”), Hill Harper („CSI: NY”), Richard Schiff („Man of Steel”) oraz Tamlyn Tomita („Berlin Station”).

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Good Doctor

Niezwykle bystry, młody chirurg Shaun Murphy zostaje rezydentem w prestiżowym szpitalu. Pomimo autyzmu, który utrudnia mu nawiązanie relacji ze współpracownikami, …


Recenzje