Aktualności

Superbohater zawsze potrzebuje przeciwnika. W piątej serii będzie nim Cicada. Kto go zagra? Uwaga na spoilery.

Jesteśmy po San Diego Comic-Con, na którym pojawila się ekipa serialu „The Flash” i uchyliła rąbka tajemnicy co do nowego sezonu. Poznaliśmy nowego głównego wroga superbohaterów. 

Złoczyńcą piątej serii został Cicada. W komiksach był on przywódcą kultu, który na celownik bierze wszystkich tych, których kiedykolwiek uratował Flash. Do mordowania używał noży w kształcie pioruna. 

Chris Klein
Chris Klein wcieli się w nowego wroga drużyny Flasha

Serial opowiada historię Barry’ego Allena, który w wyniku wypadku zyskuje moc poruszania się z nadludzką szybkością. Barry po wybudzeniu się ze śpiączki postanawia pomóc mieszkańcom swojego miasta jako zamaskowany superbohater Flash. Serial należy do tzw. Arrowverse i jest spin-offem „Arrow”. 

Chris Klein jest najbardziej znany z serii filmów „American Pie”. Jaka będzie postać, którą zagra? 

WBTV i DC opisują go jako posiwiałego, pracującego fizycznie człowieka. Jego rodzina została rozdarta przez metaludzi, więc ten stara się zniszczyć tę epidemię, jednego metaczłowieka za drugim. 

Grant Gustin
Grant Gustin jako Flash

W piątej serii Barry będzie rozmyślał nad swoją przyszlością po pokonaniu Thinkera wraz z żoną Iris oraz córką Norą, która także posiada moce speedstera, przybyła z przyszłości i ujawniła swoją tożsamość pod koniec poprzedniej serii. 

„The Flash” powraca 10 października polskiego czasu. W Polsce serial można oglądać na platformie Netflix, ale nie ma tam obecnie wszystkich odcinków. 

Źródło: deadline.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Flash

W wyniku porażenia prądem Barry Allen zyskuje niesamowite nadludzkie zdolności, stając się najszybszym człowiekiem na świecie. Nadaje on sobie pseudonim Flash i …