Aktualności

Pozostało zaledwie półtora miesiąca do premiery drugiego sezonu „A Series of Unfortunate Events”. Z tej okazji Netflix wypuścił następny zwiastun dalszych perypetii rodzeństwa Baudelaire.

W najnowszej odsłonie sam Hrabia Olaf zapowiada nadchodzące wydarzenia. Będzie więcej ognia, przemocy, tajemniczych nikczemników, pułapek. Zobaczymy m.in. niechciane operacje, krwiożercze lwy, rozjuszonych wieśniaków. Innymi słowy – będzie o wiele gorzej niż w pierwszym sezonie. 

 

Produkcja opowiada o osieroconej trójce rodzeństwa Baudelaire. Po śmierci rodziców dzieci odziedziczyły ogromny spadek, na który czyha Hrabia Olaf. To przez niego w każdym kolejnym nowym domu czeka na nie masa przykrych niespodzianek.

Pierwszy sezon zyskał ogromną popularność m.in. poprzez rzetelne wykonanie i niewiarygodny klimat. Na wszystkich stronach opiniotwórczych, odbiór serialu przez wiedzów jest bardzo pozytywny (np. na portalu Metacritic osiągnął on ocenę 7,9). 

Drugi sezon produkcji pojawi się na platformie Netflix już 30 marca. Będzie składał się z dziesięciu odcinków, w których zostanie zawarta fabuła z kolejnych pięciu tomów znanej serii. „A Series of Unfortunate Events” zakończy się po trzech sezonach  o czym informowaliśmy Was ostatnio na stronie.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

A Series of Unfortunate Events

Wioletka, Klaus i Słoneczko po nieoczekiwanej śmierci rodziców mają zostać oddani do najbliższego krewnego, tak jak zostało napisane to w testamencie. Przez pomyłkę …


Aktualności