Aktualności

FOX rusza z promocją nowego sezonu „9-1-1”. Już teraz możecie zobaczyć dwa spoty. Służby ratunkowe będą miały ręce pełne roboty.

Ryan Murphy powraca ze swoim serialem proceduralnym, czekają nas nowe postacie i oczywiście nowe niebezpieczeństwa. FOX podzielił się dwoma spotami promującymi serial.

W pierwszym z nich widzimy, że nadciąga trzęsienie ziemi i słyszymy głos Jennifer Love Hewitt, odbierającej telefon alarmowy. Zobaczcie poniżej: 

W drugim spocie widzimy scenę z serialu. Jak pisałem powyżej, w Los Angeles dojdzie do ogromnego trzęsienia ziemi. Bohaterowie będą musieli się napracować…

Serial opowiada o sytuacjach kryzysowych, z jakimi poradzić muszą sobie strażacy, medycy, policjanci i operatorzy telefoniczni przyjmujący zgłoszenie. W każdym odcinku pokazywane są różne sprawy, a bohaterowie po stresującej pracy muszą również zmagać się z życiem prywatnym.

Po pierwszej serii z serialem pożegnała się Connie Britton, która nie przedłużyła kontraktu na kolejny sezon. Britton wcielała się w główną operatorkę telefoniczną Abby Clark. Obsada zostanie więc powiększona o nowe osoby. Jennifer Love Hewitt zagra nową operatorkę 911, a zarazem siostrę Bucka, natomiast Ryan Guzman zostanie nowym strażakiem. 

Angela Bassett
Angela Bassett jako policjantka Athena

Premiera drugiego sezonu odbędzie się 23 września na amerykańskim FOX, a następnego dnia wyemitowany zostanie kolejny odcinek serialu. W Polsce „9-1-1” jest dostępny na kanale FOX, ale nie znamy jeszcze daty premiery. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

9-1-1

Serial przedstawia różnego typu sytuacje z codziennego życia, pokazując ratowników udzielających pomocy w nagłych, często drastycznych wypadkach.


Aktualności