Aktualności

Pojawiają się pierwsze informacje dotyczące nowego spin-offu „The Walking Dead”, tym razem opublikowano czas akcji nowej produkcji.

Nico Tortorella, który został obsadzony w jednej z głównych ról trzeciej produkcji z serii „The Walking Dead”, wypowiedział się na temat nie posiadającego jeszcze tytułu spin-offu, który ma dziać się dekadę po wybuchu epidemii zombie.

Nico Tortorella, Felix, Spin-off, The Walking Dead
Nico Tortorella, który wcieli się w Felixa

W odpowiedzi na pytanie o swoją postać w wywiadzie dla „Chicago Tribune” odpowiedział:

Moja postać ma na imię Felix, i jest w dużej mierze obrońcą młodego pokolenia.

Dodał również, że:

Serial skupi się na młodym pokoleniu, dziesięć lat po apokalipsie, a ja jestem kimś w rodzaju ojca tych wszystkich dzieci.

To oznacza, że spin-off będzie znacząco połączony z głównym serialem „The Walking Dead”, który niebawem powróci z dziesiątym sezonem. Po sześcioletnim przeskoku, jaki nastąpił w dziewiątym sezonie, akcja serialu przesunęła się mniej więcej do dzięsiątego roku trwania apokalipsy.

Według pierwszych doniesień dotyczących nowego spin-offu głównymi postaciami miały być dwie młode bohaterki, które pokażą nam historię pierwszego pokolenia po wielkim upadku cywilizacji. Według oficjalnego opisu, który przedstawiło AMC na lipcowym Comic Conie w San Diego: 

Niektórzy staną się bohaterami. Niektórzy będą złoczyńcami. Ostatecznie każdy z nich zmieni się na zawsze. Dorosną i umocnią swoją tożsamość, zarówno ci dobrzy, jak i ci źli.

Podobnie jak „The Walking Dead” i „Fear The Walking Dead”, produkcja ta przedstawi nam grupę ocalałych w swojej własnej przestrzeni związanej z całym uniwersum.

U boku Tortorella zobaczymy między innymi, Aliyah Royale w roli Iris, Annet Mahendru w roli Huck, Alexę Mansour jako Hope, Nicolasa Cantu jako Eltona, Hala Cumpstona w roli Silasa oraz Joego Holta jako Leo Bennetta.

Nico Tortorella, Felix, Spin-off, The Walking Dead

 

Podczas Comic Conu wypowiedział się również Scott Gimple, showrunner serialu „The Walking Dead”:

Jedną z wielkich tajemnic jest to, że przez cały czas trwania „The Walking Dead” istniały też inne cywilizacje, które przetrwały apokalipsę. Wskazówki dostaliśmy między innymi w siódmym sezonie TWD, a także w piątym sezonie FTWD, teraz planujemy pokazać znacznie większą część tego świata, w kolejnych projektach. Te dzieciaki mogą dorastać w wygodnym i bezpiecznym miejscu, ale rezygnują z tego na poczet niebezpiecznej wyprawy. Zobaczymy, jak te dzieciaki stają się bohaterami, a także złoczyńcami. Otwieramy całkiem nowy świat „The Walking Dead”.

Krążą również pogłoski, że serial będzie związany z innym dużym projektem, filmami o Ricku Grimesie, w którego rolę od lat wcielał się Andrew Lincoln.

Premiera spin-offu „The Walking Dead” jest planowana na wiosnę 2020 roku.

Źródło: comicbook.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …