Aktualności

Premiera trzeciego sezonu „Shadowhunters” w stacji Freeform zbliża się wielkimi krokami. Producenci wyjawili właśnie, że w nowej odsłonie będziemy mogli zobaczyć Chaia Hansena, znanego z serialu „The 100”.

Chai Hansen wcieli się w rolę Jordana Kyle’a, kumpla, a zarazem współlokatora Simona Lewisa. Fani książek Cassandry Clare dobrze wiedzą, że jego postać skrywać będzie wiele mrocznych tajemnic.

Chai Hansen, rola, angaż, Shadowhunters, Shadowhunters sezon 3, Nocni Łowcy, Cassandra Clare, Jordan Kyle, Simon Lewis, The 100

Chai Hansen

 

„Shadowhunters” opowiada losy na pozór normalnej nastolatki Clary Fray, która w dniu swoich osiemnastych urodzin odkrywa tajemnicę swojego pochodzenia i dołącza do Nocnych Łowców, z którymi stara się ochronić ludzkość przed demonami. Dziewczyna zagłębia się w świat czarowników, wampirów, wróżek oraz wilkołaków.

W rolach głównych Katherine McNamara („Maze Runner: The Scorch Trials”), Dominic Sherwood („Vampire Academy”), Matthew Daddario („When the Game Stands Tall”), Emeraude Toubia („Voltea pa’ que te enamores”) i Alberto Rosende („Jahar”).

Hansen nie jest jedynym nowym aktorem dołączającym do stałej obsady. Lorenzo Reya, jednego z rywali czarodzieja Magnusa, zagra Javier Muñoza Hamilton, a w roli tajemniczej damy, z którą spotkaliśmy się pod koniec drugiego sezonu, zobaczymy Arrow Anne Hopkins.

Trzeci sezon „Shadowhunters” powróci we wtorek, 20 marca 2018 roku

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Shadowhunters

Spokojne życie Clary Fray zmienia się, gdy w 18 urodziny dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą i jej misją jest chronienie ludzi przed czyhającymi na nich demonami. …


Artykuły