Aktualności

To był burzliwy okres dla serialu „Lucifer”. Najpierw stacja FOX zdecydowała się na anulowanie produkcji, co oczywiście nie spodobało się fanom, później miłośnicy obrazu zaczęli akcję na szeroką skalę – #savelucifer. I ta przyniosła zamierzony efekt. Serial został uratowany przez Netflix.

Zaczynają się pojawiać pierwsze informacje dotyczące nowego sezonu produkcji. Ma on liczyć dziesięć odcinków, a prace na planie powinny się rozpocząć w sierpniu.

Oparty na komiksach autorstwa Mike’ Dringenberga, Sama Keitha i Neila Gaimana obraz opowiada o życiu Króla Piekieł na ziemi. W rolę Lucyfera wciela się w serialu Tom Ellis („Rush”). Bohater porzucił swoje obowiązki w Piekle, by zakosztować życia na powierzchni. Sprawy zaczynają się komplikować, gdy na swojej drodze spotyka detektyw Chloe Decker (graną przez Lauren German).

Lucifer, Tom Ellis,
Kadr z serialu „Lucifer”

Joe Henderson i Ildy Modrovich, jedni z showrunnerów produkcji, zdradzili właśnie, że czwarta odsłona obrazu będzie miała tylko dziesięć odcinków. Choć liczba ta może wzrosnąć ze względu na możliwość dodania bonusowych epizodów, które już zostały nakręcone.

Henderson dodał:

Dzięki social mediom fani mogą teraz wiele zdziałać i to jest najlepszą rzeczą w całym tym doświadczeniu

Trudno się z tym nie zgodzić, biorąc pod uwagę moc, z jaką uderzyli miłośnicy serialu. To dzięki ich determinacji Netflix uratował „Lucifera”.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …