1
Aktualności

„You” to nowy psychologiczny thriller od producenta „Arrow” i „The Flash” – Grega Berlantiego. W obsadzie serialu zobaczymy m.in. Penna Badgleya, oraz Elizabeth Lail. Scenariusz nowej produkcji oparty jest na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes z 2014 roku.

Mimo tego, że od premiery pierwszego odcinka „Gossip Girl” minęło ponad dziesięć lat, fani wciąż darzą produkcję dużym sentymentem. Jednym z głównych aktorów obsady był Penn Badgley, który po kilkuletniej przerwie ponownie powraca do telewizji. Aktora zobaczymy w nowej produkcji stacji Lifetime – thrillerze psychologicznym „You”. 

Serial składający się z dziesięciu odcinków opowiada o pisarzu Joem, który na co dzień pracuje jako menadżer księgarni. Młody mężczyzna wykorzystuje internet i social media, aby zbliżyć się do pewnej kobiety i odkryć najbardziej intymne szczegóły z jej życia. W ten sposób szuka sposobu, aby mogła się w nim zakochać.To uczucie przeradza się w obsesję, a Joe po cichu usuwa każdą przeszkodę - i osobę stojącą mu na drodze. Brzmi znajomo? Scenariusz powstał na podstawie książki Caroline Kepnes.

Serial będzie miał swoją premierę 9 września 2018 roku na kanale Lifetime. 

Penn Badgley wypowiedział się o swojej roli – między dwoma postaciami będzie wiele różnic, choć na pierwszy rzut oka są do siebie podobne.
 

W serialu wystąpią również: Elizabeth Lail („Dead of Summer”), Luca Padovan („Super Wings!”), Zach Cherry („Spider-Man: Homecoming”), Shay Mitchell („Pretty Little Liars”), John Stamos („My Man Is a Loser”).

Producentami są Greg Berlanti („Arrow”, „The Flash) i Sera Gamble („The Magicians”, którzy napisali także pierwszy odcinek serialu. Reżyserem serialu został Lee Toland Krieger („Riverdale”).

Źródło: Lifetime.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • AprilGirl
    AprilGirl

    Zapowiada się całkiem niezły serial :)