Aktualności

Szykuje się gratka dla fanów szpiegowskich thrillerów. Fox Networks właśnie ogłosiło datę premiery swojej nowej produkcji, „Deep State”. W roli głównej niezrównany Mark Strong!

„Deep State” opowiada o komórce MI6 (oddział brytyjskiego wywiadu), do której, po latach, wraca główny bohater, Max Easton (Mark Strong). Były szpieg, ścigany przez własną przeszłość, będzie musiał powstrzymać rodzący się konflikt na Bliskim Wschodzie. Agent odkrywa także międzynarodowy spisek, sięgający największych agencji wywiadowczych na świecie.

Mark Strong
 

W obsadzie znaleźli się również m.in. Anastasia Griffith („Copper”), Alistair Petrie („The Night Manager”), William Hope („Aliens”) czy Joe Dempsie („Game of Thrones”). Serial jest pierwszą produkcją regionalnego oddziału Foxa, grupy dotychczas zajmującej się dystrybucją produktów firmy na rynki europejskie i afrykańskie. Twórcą jest Matthew Parkhill, który napisał także scenariusz do trzech odcinków. Premiera całego sezonu, zawierającego 8 epizodów, nastąpi 5 kwietnia, natomiast w Polsce produkcji możemy spodziewać się już 9 kwietnia. Poniżej znajdziecie pierwszy trailer:

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Deep State

Max Easton to były agent wywiadu, który próbuje żyć normalnie. Przeszłość daje jednak o sobie znać i mężczyzna musi wrócić do swojej poprzedniej pracy. Z czasem …