Aktualności

Netflix szykuje kolejny serial dla fanów fantastyki naukowej. Zamówiono właśnie produkcję „Another Life”, której gwiazdą ma być dobrze znana fanom gatunku Katee Sackhoff.

Aktorka zagra astronautkę, Niko Breckinridge, której praca polega na szukaniu inteligentnego życia we wszechświecie. Dowodzić będzie załogą podczas misji skupionej na zbadaniu pochodzenia tajemniczego artefaktu. Wraz z biegiem czasu odkryją, w jak wielkim niebezpieczeństwie się znaleźli, a ich zadanie może być tak naprawdę ostatnim. Serial liczyć będzie dziesięć odcinków, jednak nie ma żadnych informacji na temat premiery na platformie streamingowej Netflixa.

Katee Sackhoff, Another Life, Netlix
Katee Sackhoff
 

Sackhoff pokazała swój niesamowity talent do portretowania silnych kobiecych bohaterek w serialach „Battlestar Galactica”, „Longmire” czy podczas gościnnego występu w serialu stacji The CW, „The Flash”. Wielu fanów zapewne będzie starało się odszukać w jej nowej roli czegoś z poprzednich charakterów, w jakie się wcielała, co nie jest bezpodstawne. Aktorka świetnie odnajduje się w gatunku sci-fi, a postacie przez nią wykreowane zapadają w pamięć. „Another Life” to kolejna szansa dla jej kariery. Serial stworzony został przez Aarona Martina („Killjoys”), a produkcją zajęła się Noreen Halpern („Alias Grace”).

Źródło: screenrant.com/deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.