Aktualności

Stacja NBC wyprodukuje serial „Manifest”. Opis fabuły wyraźnie wskazuje, że jego twórcy garściami czerpią ze znanych i lubianych produkcji, takich jak „Lost” czy „Resurrection”.

Mimo że plotki dotyczące powrotu „Lost” pozostają wciąż jedynie plotkami, to niewykluczone, że fani serialu o pasażerach lotu Oceanic 815 wkrótce znajdą coś dla siebie. Stacja NBC zamówiła bowiem produkcję, której szczątkowy opis brzmi jak połączenie ze sobą wydarzeń serialu „Lost” oraz innego projektu ABC – „Resurrection”.

„Manifest” opowie o pasażerach samolotu, który pewnego dnia znika z radarów wieży kontroli lotów. W niewyjaśnionych okolicznościach maszyna pojawia się na nich dopiero kilka lat później, lecz najdziwniejszym w tym wszystkim wydaje się fakt, że znajdujące się w samolocie osoby nie odczuły żadnego upływu czasu. Teraz czeka ich ponowne spotkanie z bliskimi, którzy zdążyli się już pogodzić ze stratą. 

Lost, Zagubieni, Manifest, NBC, serial, nowy serial

Emisję „Lost” ABC zakończyło w 2010 roku

 

Skojarzenia z serialami stacji ABC nie są tu przypadkowe. Motyw tajemniczego zniknięcia samolotu do złudzenia przypomina zaginięcie Boeinga i jego pasażerów, co stało się podłożem akcji „Lost”. „Resurrection” traktuje za to o miasteczku w stanie Missouri, gdzie do życia zaczynają wracać osoby od dawna uznawane za zmarłe. Podobne zmagania ludzi powracających do życia w społeczeństwie przyjdzie nam śledzić właśnie w nadchodzącym „Manifest”. 

Producentami wykonawczymi serialu zostali Robert Zemeckis (reżyser „Forresta Gumpa”) i Jack Rake. Za scenariusz produkcji, której data premiery wciąż nie jest znana, odpowiedzialny jest Jeff Rake („The Tomorrow People”, „The Mysteries of Laura”).

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Lost

Życie garstki ludzi diametralnie się zmienia, gdy ich samolot rozbija się na tajemniczej wyspie leżącej na Pacyfiku. Od tej pory 48 cudem ocalałych rozbitków rozpoczyna …